""

גולדן ויזה הולך לעלות לסכום של 800 אלף יורו

השבוע ראש ממשלת יוון (מיצוטאקיס) נשא נאום בפרלמנט על כך שסכום הכניסה לגולדן ויזה הולך לעלות לרף של 800 אלף יורו. הדבר נובע מהתחזקות כלכלת יוון והתבססות על כניסת כספים מסקטורים שונים (לכתבה בנושא באתר ot.gr).

אבל לפני שנתייחס לדעתנו על זה.. אנחנו רוצים להסביר:

מה זה גולדן ויזה למי שלא מכיר?

יתרונות מרכזיים של תוכנית ויזת הזהב ליוון

  • נסיעה ללא ויזה בתוך אזור שנגן באירופהמדינות שנגן: אוסטריה, בלגיה, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, אירלנד, איטליה, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, הולנד, נורווגיה, פולין, פורטוגל, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שוודיה.
  • אין חובה להתגורר ביוון
  • ניתן להשיג ויזת זהב בתוך 90-120 יום מרכישת הנכס ולאחר הגשת הטפסים
  • תאריך תפוגה בלתי מוגבל של היתר שהייה
  • הזדמנות להשכיר את הנכס להשקעה ולקבל תשואה
  • מספיק נכס אחד עבור כל בני המשפחה לקבלת הויזה (בן/בת הזוג, ילדים מתחת לגיל 24 והורי המבקש הראשי והורי בן/ת הזוג)
  • זכאות להגיש בקשה לאזרחות לאחר שבע שנות מגורים (מותנה בתנאים נוספים)

אז מה המשמעות של דבריו של מיצוטאקיס?

אזורי הביקוש כמו מרכזי הערים סלוניקי ואתונה הולכים לקפוץ לרף כניסה של 800 אלף יורו (נכון להיום 500,000 אירו, לא כולל עלויות סגירה לנכס אחד) של רכישת דירה לטובת קבלת הזכות לויזת זהב. 

מיצוטאקיס הוסיף, שיהיו אזורים לא במרכזי הערים אשר רף הכניסה יישאר החל מ-250 אלף יורו, אך לא ציין עד מתי ההטבה הזאת תישאר ומה הצמצום שיהיה מבחינת הפיזור.

אם אתם עוקבים אחרי הכתבות השבועיות שלנו, בטח שמעתם אותנו אומרים שהרף הזה יעלה, לא אמרנו את זה כדי להלחיץ, אלא כי אנחנו מכירים את השטח ואת המגמות ומבינים שההעלאה הזאת היא הראשונה מבין באות אחריה.

כמובן שאתם מכירים את הפרויקטים שלנו בטרמי שאנחנו בונים מתחמי וילות ודופלקסים למגורים עבור הקהל המקומי והבינלאומי, שבו רף הכניסה באזור הזה הוא 250 אלף יורו.

בנוסף, יש לנו פרויקטי בתי נופש בחלקידיקי שגם שם רף הכניסה הוא 250 אלף יורו.

מוזמנים לדבר איתנו לפני שכלל יוון עולה לרף של 500 אלף יורו בפרברים.

מוזמנים ליצור איתנו קשר, נשמח ללוות אתכם בתהליך, להתאים לכם נכס (ויש לנו מבחר מצומצם של נכסים סביב 250,000 אירו.. לאחר מכן קופץ ל300,000 אירו)

PLEASE BE KIND AND SHARE

תיאום שיחת ייעוץ
עם ירון בלום

לטובת ביצוע השקעות חכמות ומשתלמות עבורכם, אנו מציעים לכם כחברים שלנו ביאמאס אפשרות לשיחת ייעוץ ראשונית עם ירון בלום, אסטרטג נדל”ן, יזם סדרתי ואחד משלושת השותפים ביאמאס כדי לתת לכם כיוון ברור.

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת
דילוג לתוכן