""

פלאן בי – Plan B

אז כולם מדברים על מה שקורה, חוסר הוודאות ואם יקרה ככה או ככה ולא ניכנס לפוליטיקה בכלל כי זה לא רלוונטי…

אבל מה אם הייתם יכולים להתעלם מהמצב, לא כי אתם אנשים חסרי לב שלא מעורים במה שקורה?

אלא יכולתם פשוט לא להיכנס למעגל החוסר וודאות שאופף את כולם, להיות אמפטיים למצב ואפילו לעזור אם ואיפה כשצריך לכם ולמשפחה שלכם.

ואיך עושים את זה?
מתכננים, לוקחים הזדמנויות לידיים ויוצאים לדרך

איך אמרה לי חברה השבוע? (ואפילו יותר מאחת..)

במצב כזה מגבירים!

מגבירים מה?

מגבירים את העשיה, את הפעילות ואת החתירה למטרה – בונים תוכניות מגירה, מוציאים לפועל, מתקנים ומדייקים לאורך הדרך.

למה?

כי זה חלק ממגמת התנועה קדימה, מלקחת את האחריות לידיים וליצור לעצמנו את העתיד שמגיע וראוי שיהיה לנו !!

פלאן בי, ככה קראתי לכתבה השבועית שלנו.

לא כי צריכה להיות תוכנית ב’ אלא כי אנחנו צריכים ללמוד להתנהל חכם יותר למול אי וודאות שיכולה להיות בין אם זה פוליטית, בטחונית, רפואית או כל סיבה שתהיה.

  • היום להחזיק נדל”I זה כבר לא מותרות, אמרתי את זה פעמים רבות ולפעמים צריך גם לכתוב את זה כדי שזה יהיה “שחור על גבי לבן”.
  • היום להחזיק נדל”ן זה הכרח, ויש מגוון רב של אפשרויות השקעה ואסטרטגיות שיכול להתאים לכל אחד ואחת – רק צריך לנוע קדימה ולפעול.

אז גם אנחנו מגבירים מנועים ופותחים מבערים ומאפשרים לכם גישה לוובינר שידבר בדיוק על מה שכתבתי למעלה, איך מייצרים פלאן בי שהופך להיות פלאן איי (A), כזה שמוציא אתכם מחוסר הוודאות ומאפשר לכם לפעול, לעשות יותר ולהמשיך להנות.

בראייה שלי הכנסות מנדל”ן או הגדלת ההון הם בניית תוכנית חיסכון או היכולת לחיות בשוטף כמו שראוי ורצוי מבלי להיות בחשש שמשהו יקרה.

אז עכשיו יאמרו המצקצקים “אבל גם בנדל”ן יש חוסר וודאות”, יודעים מה? הם צודקים אבל רק באופן חלקי… הם צודקים כי זוהי ראיית העולם שלהם, בראייתי אני רואה הזדמנויות, גם כשהשוק למעלה או למטה יש הזדמנויות וצריך לדעת איך לפעול גם בהן ולהיות עם תוכנית פעולה א’, ב’, ג’ וכן הלאה.

מוזמנים ללחוץ על הקישור למטה ולהצטרף לשידור הוובינר שיועבר בלייב, לחיצה על הוספה ליומן תאפשר לכם לקבל תזכורת ולינק להצטרפות.

מעניין אותי לשמוע מכם חזרה מה דעתכם על המצב? מה הפלאן בי שלכם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם להתקדם עוד צעד קדימה

אז שבת שלום ונתראה בוובינר 🙂
דסי לייבל

https://yamasre.com/sign-up-yamas-list/

PLEASE BE KIND AND SHARE

תיאום שיחת ייעוץ
עם ירון בלום

לטובת ביצוע השקעות חכמות ומשתלמות עבורכם, אנו מציעים לכם כחברים שלנו ביאמאס אפשרות לשיחת ייעוץ ראשונית עם ירון בלום, אסטרטג נדל”ן, יזם סדרתי ואחד משלושת השותפים ביאמאס כדי לתת לכם כיוון ברור.

השווה מקומות אירוח

לְהַשְׁווֹת
דילוג לתוכן